szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Kto i w jakim celu uczy się Business English?

25 lipiec 2019
Coraz więcej firm decyduje się wysłać swoich pracowników na kurs Business English, ale wielu pracodawców nadal się waha pomiędzy kursem z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Skuteczność nauki Business English zależy od zastosowanych metod.Im są ciekawsze i im lepiej się bawimy w trakcie nauki tym wyniki są lepsze.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Jak skutecznie poprawić znajomość Business English? część 2

28 luty 2019
Skuteczność nauki Business English zależy od zastosowanych metod.Im są ciekawsze i im lepiej się bawimy w trakcie nauki tym wyniki są lepsze.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski rozmowa kwalifikacyjna

Jak skutecznie poprawić znajomość Business English? część 1

04 luty 2019
Język angielski biznesowy jest coraz częściej jednym z wymogów, które stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom. Obecnie znajomość języka angielskiego ogólnego jest tak powszechna, że dopiero znajomość specjalistycznego słownictwa biznesowego może pomóc nam w zdobyciu wymarzonego stanowiska. Często też osoby, które pracują w konkretnym sektorze lub branży, są zmuszone poprawić swoją znajomość języka angielskiego biznesowego, ponieważ rozszerzył się ich zakres obowiązków i obecnie są zmuszone np. współpracować z klientem zagranicznym lub brać udział w międzynarodowych konferencjach.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski rozmowa kwalifikacyjna

Gdzie i w jaki sposób zorganizować szkolenie językowe dla pracowników?

28 grudzień 2018
W ostatnich latach rynek kursów i szkoleń językowych dla firm i instytucji dynamicznie się zmienia, co jest głównie spowodowane coraz większą świadomością oraz większymi wymaganiami firm, które szukają dostawcy usług językowych.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski rozmowa kwalifikacyjna
Jak sprawdzić znajomość języka angielskiego na rozmowie kwalifikacyjnej?
10 październik 2018
Mimo tak powszechynej znajomości języka angielskiego, wielu rekruterów nadal boryka się z problemem oceny poziomu językowego kandydatów na pracowników. Poniżej przedstawiamy garść rad dotyczących sposobu zadawania pytań, aby były jak najbardziej skuteczne.
szkolenia językowe Business English język angielski

Jak zwiększyć frekwencję pracowników na kursach i szkoleniach językowych ?

11 sierpeń 2018
Polskie firmy coraz częściej nawiązują współpracę z firmami międzynarodowymi, a także coraz więcej firm międzynarodowych zakłada swoje filie w Polsce. W tej sytuacji od pracowników coraz częściej wymagana jest bardzo dobra znajomość języków obcych.
Business English wynagrodzenie a język angielski

5 sposobów jak skuteczniej uczyć się języka angielskiego.

29 czerwiec 2018
Świat staje się globalną wioską, gdzie informacje rozchodzą się z prędkością błyskawicy. Aby mieć dostęp do tych najbardziej aktualnych wiadomości ze świata niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Niestety proces nauki niemal każdego języka obcego wymaga pewnego wysiłku, dlatego wszelkie sposoby podnoszące jego skuteczność są poszukiwane, a każdy chciałby dowiedzieć się jak maksymalnie skrócić proces nauki języka angielskiego.
Business English kolokacje ze słowem business

Infographic - Some collocations with the word "business"

Did you know the phrase "Is there any other business?" means "Are there any other items to be discussed at the end of a meeting?" You can find this phrase and others on our infographic. Let's look at some business collocations with the word "business".
Business English wynagrodzenie a język angielski

Wynagrodzenia osób z różną znajomością języka angielskiego w 2017 roku.

27 marzec 2018
Poziom znajomości języka angielskiego wpływa znacząco na różnice w zarobkach. Najwyższe wynagrodzenie otrzymywały osoby z zaawansowaną znajomością języka angielskiego (C1/C2). Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami to zapraszam do przeczytania artykułu.